Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak UiTM Cawangan Negeri Sembilan

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PERANCANGAN STRATEGIK, KUALITI & ARKIB
Hjh. Wan Norizan binti Wan Mansor Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian/Ketua Unit wanno899@uitm.edu.my 06-483 2229
UNIT PENTADBIRAN ORGANISASI
Kewangan & Fasiliti
Ashila binti Musa Pembantu Pustakawan Staf ashila@uitm.edu.my 06-483 2216
UNIT ARKIB UNIVERSITI
Rekod Universiti
Halimah binti Mohammad Zahari Pembantu Pemuliharaan Staf halimah@uitm.edu.my 06-483 2227
Pemuliharaan
Mohd Rafahi bin Zainal Pembantu Pemuliharaan Staf rafahi@uitm.edu.my 06-483 2227
PERANCANGAN & PEMBANGUNAN PERPUSTAKAAN & PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Mohd Hafiz bin Kasirun Pustakawan Kanan Ketua Unit hafiz9644@uitm.edu.my 06-483 2220
UNIT SUMBER BERCETAK
Bahan Bercetak
Ahmad Ropie bin Jalal Pembantu Pustakawan Staf ropie@uitm.edu.my 06-483 2224
Norhamizah binti Isa Pembantu Pustakawan Staf norhamizah@uitm.edu.my 06-483 2224
Bahan Bersiri
Iskandar bin Zailan Pembantu Pustakawan Staf iskandar3001@uitm.edu.my 06-483 2217
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Norakhmalshah bin Nordin Pembantu Pustakawan Staf akhmal@uitm.edu.my 06-483 2221
UNIT PENYELIDIKAN PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Mohd Rusedzwan bin Mohd Idris Pembantu Pustakawan Staf rusedzwan@uitm.edu.my 06-483 2225
UNIT SISTEM MAKLUMAT PERPUSTAKAAN & UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Safizan bin Sapian Pembantu Pustakawan Kanan Staf safizan@uitm.edu.my 06-483 2242
PERPUSTAKAAN TUN ABDUL RAZAK UiTM CAWANGAN NEGERI SEMBILAN KAMPUS SEREMBAN
Mohd Aizat bin Abd Halim Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan aizat336@uitm.edu.my 06-634 2021
Syaiful Hisyam bin Saleh Pustakawan Ketua Unit syaifulhisyam@uitm.edu.my 06-634 2081
Siti Hajar binti Zambri Pustakawan Ketua Unit siti2989@uitm.edu.my 06-634 2077
UNIT PENTADBIRAN ORGANISASI
Rosida binti Mat Derus Pembantu Pustakawan Staf rosida@uitm.edu.my 06-634 2289
UNIT PEMULIHARAAN DAN PENJILIDAN
Bob Khairi bin Razali Pembantu Pemuliharaan Staf khairi62@uitm.edu.my 06-634 2294
UNIT SUMBER BERCETAK
Mohd Zulfarith bin Mohd Nor Pembantu Pustakawan Kanan Staf zulfarith@uitm.edu.my 06-634 2293
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN & BAHAN BERSIRI
Lily Aznira binti Omar Pembantu Pustakawan Kanan Staf lilyaznira562@uitm.edu.my 06-634 2321
UNIT PENYELIDIKAN PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Izyani binti Md Yusop Pembantu Pustakawan Staf izyani@uitm.edu.my 06-634 2317
UNIT SISTEM MAKLUMAT PERPUSTAKAAN & UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Mohd Zahiddi bin Mohd Ali Pembantu Pustakawan Staf zahiddi@uitm.edu.my 06-634 2316
PERPUSTAKAAN TUN ABDUL RAZAK UiTM CAWANGAN NEGERI SEMBILAN KAMPUS REMBAU
Nur Rabita binti Rouzan Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan nurra258@uitm.edu.my 06-698 2272
Muhammad Shafiq bin Amirullah Pustakawan Ketua Unit mdshafiq@uitm.edu.my 06-698 2285
UNIT PENTADBIRAN ORGANISASI
Malisyah binti Jamal Abdul Nasir Pembantu Pustakawan Staf malisyah2789@uitm.edu.my 06-698 2278
UNIT SUMBER BERCETAK
Norlilawati binti Mohd Shah Pembantu Pustakawan Staf norlilawati@uitm.edu.my 06-698 2269
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN & BAHAN BERSIRI
Al Hazriq bin Zainal Abidin Pembantu Pustakawan Staf alhazriq@uitm.edu.my 06-698 2280/2267
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN & PEMBELAJARAN
Intan Syafinas binti Mohd Ali Pembantu Pustakawan Staf intan_shafinas@uitm.edu.my 06-698 2271
UNIT SISTEM MAKLUMAT PERPUSTAKAAN & UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Mohd Paizal bin Usman Pembantu Pustakawan Staf paizal@uitm.edu.my 06-698 2295